2013

  • Monokem Kimya Nisan ayı başında İstanbul ofisini açtı. Marmara bölgesindeki müşterilerine daha yakından hizmet vermek ve farklı ürün çeşitlerini ürün yelpazesine eklemek için Kozyatağı Flora Plaza’daki ofisinde çalışmalarına başlamıştır.


  • 4. Uluslararası Ortadoğu Halı Fuarı’nda yerimizi aldık. Ürünlerimizi beğeninize sunmak için HALL:2 STAND F1/B de sizi bekliyoruz. Detaylı bilgi için: http://www.ortadoguhalifuari.com.


2012

  • 6-9 Eylül 2012 tarihinde gerçekleştirilen Ortadoğu Halı Fuarı firmamız için yerli ve yabancı katılımcılarıyla yoğun geçmiştir. 400’den fazla katılımcısıyla, yerli ve yabancı yeni müşterilerle tanışma imkânı bulduğumuz fuar, firmamıza farklı bir vizyon kazandırmıştır.


  • 08-11 Mart 2012 tarihleri arasında Gaziantep Ortadoğu Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilen 12. Uluslararası Zemin Fuarı firmamız için verimli geçti. Müşterilerimizle ve dostlarımızla buluşma imkânı bulduğumuz fuarda sektörünün tek katılımcısı olan Monokem Kimya ilgi odağı olmayı başardı. Bu tarz fuarların yeni pazarlar ve müşterilerle tanışma imkânı sağlayacağını bildiren firma sahibi M. Cengiz Erturhan bu tür etkinliklere katılmaya devam edeceğini bildirdi.